Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Політика конфіденціальності

Вступ

Вулкан Україна, належний ТОВ "Конкуерор", віддає пріоритет захисту конфіденційності інформації своїх користувачів. Ми прагнемо до чесності та безпеки у поводженні з особистими даними наших клієнтів.

Хто ми?

Наща компанія - ТОВ "Конкуерор", юридична особа, яка діє згідно із законами України. Місцезнаходження: Україна, місто Київ, вул. Трублаїні, 2А, офіс 305.

Які дані ми збираємо?

Ми збираємо різноманітні категорії персональних даних під час вашого користування нашим сайтом і послугами. Це включає дані, зібрані автоматично при вашому відвідуванні нашого сайту, а також інформацію, яку ви нам надаєте власноруч.

Для яких цілей ми використовуємо ваші дані?

Ми використовуємо ваші особисті дані для забезпечення послуг, підвищення їх якості, а також для дотримання законодавчих вимог.

Як ми захищаємо ваші дані?

Ми застосовуємо всі необхідні технічні та адміністративні заходи для охорони ваших персональних даних від незаконного доступу, знищення, модифікації, блокування, копіювання та розповсюдження.

Ваші права

Ви маєте право на доступ до ваших персональних даних, їхнє виправлення, видалення, обмеження обробки, а також на перенос даних.

Зміни у політиці конфіденційності

Час від часу ми можемо оновлювати цю Політику конфіденційності. Всі зміни будуть опубліковані на цій сторінці.

Контакти

Для запитань стосовно нашої Політики конфіденційності, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою [email protected].

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС